قوانین و مقررات محصوهای کمک آموزشی ام تی ای ام
قوانین عمومی :
– محصوهای دارای ثبت و مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشند و هرگونه کپی برداری از شکل و محتوای دوره ها پیگرد قانونی خواهد داشت.
– مسئولیت هر حساب کاربری (محصول خریداری شده) به عهده خریدار )صاحب حساب بانکی خرید کننده( می باشد، لطفن به هیچ وجه اطلاعات کاربری خود را در اختیار دیگران قرار ندهید .
– هر حساب کاربری (محصول خریداری شده) توسط سه دستگاه قابل دسترسی خواهد بود و در صورت دسترسی از دستگاه چهارم حساب کاربری (محصول خریداری شده) کاربری غیر فعال خواهد شد.
– نمونه رایگان دوره ها در وب سایت موجود می باشند. قبل از انجام خرید نمونه های رایگان را بررسی نمایید تا چه از لحاظ کیفیت محتوا و چه از لحاظ نحوه اجرا شدن دوره ها در دستگاه خود از نظر فنی اطمینان حاصل نمایید زیرا پس از خرید امکان استرداد دوره ها و وجه آن به دلایل فنی و محتوایی وجود نخواهد داشت.
قوانین و مقررات دوره های ام تی ای ام
– تمام دوره های مرکز دارای اعتبار ساعتی و اعتبار فصلی می باشند. اعتبار فصلی طول مدت دسترسی کاربر به دوره ها می باشد و به هیچ وجه و تحت هیچ شرایطی قابل تمدید نخواهد بود .دقت داشته باشید اعتبار فصلی از لحظه خرید دوره محاسبه می گردد و به لحظه شروع مطالعه دروس توسط کاربر مرتبط نمی باشد.
– ام تی ای ام با افتخار پاسخگوی پرسش های درسی کسانی که پشتیبانی آموزگار هر محصول را خریداری کرده اند طی ۲۴ ساعت به شکل فایل صوتی خواهد بود.
– ساعت پشتیبانی تلفنی بین ۱۷ تا ۲۲ بین روزهای شنبه تا چهارشنبه می باشد.
– زمان و طول مدت فروش های ویژه مشخص نمی باشد در صورت اعلام فروش ویژه تخفیف ها به هیچ وجه شامل کاربرانی که قبل از شروع فروش ویژه یا بعد از اتمام آن خرید انجام داده اند تعلق نخواهد گرفت .
– همچنین کاربرانی که در هنگام خرید از کد معرف یا کد تخفیف و یا هرگونه کوپن تخفیف استفاده نکرده اند و خرید را انجام داده اند، بعد از اتمام فرایند خرید امکان اعمال کد تخفیف یا کد فروش ویژه را نخواهند داشت.
با تشکر
آسان آموز ام تی ای ام